Yeni bir Dilekçe yayınladı Adalet bakanlığı
Ercan Kızılateş Ceza alsın
ferdi ferdi · Bursa, TR

Ercan Kızılateş Ceza alsın
Istanbul, Istanbul, TR
363 görünüm

Üniversite öğrencisi Asena Melisa Sağlam, İstanbul Pendik’te bir minibüste şort giydiği için saldırıya  ugradı saldırgan.. Ercan Kızılateş  Ercan Kızılateş serbest bırakıldı

Pendik Devlet Hastanesi’nden darp raporu alan 21 yaşındaki İngilizce Psikoloji öğrencisi Asena Melisa Sağlam o anları şöyle anlatmıştı:
”Oturduğum andan itibaren, ’Ramazan’da böyle giyinilir mi? Böyle giyinmeye utanmıyor musun’ gibi laflar söyledi. Beyaz bir tulum giymiştim, şort şeklinde. Önden dekoltesi vardı. Fakat çantam önüme asılıydı. Zaten kim düşünür ki, insan rahatsız olur mu bu giysiyle. O…u lafını diyene kadar bir şey dememiştim. Onu dedikten sonra. ’Bakma sen de dedim, hiç yüzüne bakmadan. Ondan sonra işte, ’sen kıçını başını açarsan nasıl bakmayayım’.’Ben de bakarım işte’ dedi. ’Bu sana bağlı, nefsine bağlı’ dedikten sonra tekrar söylendi. Kulaklığımı taktım o sırada. Duymak istemedim. Yolculuğuma devam ettim.”

Bir süre sonra 30’lu yaşlardaki bu kişinin yanına gelerek ayakta dikildiğini, minibüsten inerken de kendisine yumruk attığını söyleyen Asena Melisa Sağlam, “Sol çenemde aniden bir ağrı hissettim. Çünkü cama çarptım. Kök dişim kırıldı arkadaki. Ne yapıyorsun diye bağırıp kolundan kavradım. Ondan sonra yardım bekledim. ’Kim oluyorsun, ’nasıl bana vurursun’ şeklinde cümleler kullandım. Buna rağmen kimse gelmedi. Tutup sarstığım için şahıs bana tekrar vurdu ben ayaktayken, şoför arkasını dönüp izliyordu. Bana bir kez daha vurduktan sonra ben de onun yüzüne tokat attım. Sonra saçımı tuttu çekti. Kafamı eğip yumruk attı. Yumruktan sonra ben yere düştüm. Kaçtı, kimse gitmedi peşinden” şeklinde konuştu.

 

 

 

17 Ağustos 2017
Mektup
Adalet bakanlığı
Ercan Kızılateş Ceza alsın

Güncelle

Dilekçeyi Güncelle

Pendik’te 14 Haziran 2017 tarihinde meydana gelen olayda, Pendik-Aydos hattında çalışan minibüste şort giydiği gerekçesi ile Asena Melisa Sağlam’a saldıran ve birçok suçtan sabıkası bulunan Ercan Kızılateş, olaydan 3 gün ...

2 sene önce
ferdi bu dilekçeyi başlattı
2 sene önce

4 Yorumlar

Birimza
Birimza

salak erif

Birimza
Birimza

salak

murat demir
murat demir

akıl hastası 3 yıl ceza aldı

murat sosyal
murat sosyal

ceza almasına sevindim

Yorum gönderebilmek için veya hesabınızdan giriş yapın.

Zafer !

Bu dilekçe ile kazandı 1,403 destekçiler